19 MAYIS'A BİR DOLU ETKİNLİK

Yenişehir 16 Mayıs 2022 15:02
Videoyu Aç  19 MAYIS'A BİR DOLU ETKİNLİK
A
a

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için Yenişehir'de çeşitli etkinliklerden oluşan dolu dolu bir program hazırlandı.

İLK GÜN BİSİKLET TURU
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı öncesi 15 Mayıs-21 Mayıs Gençlik Haftası Etkinlikleri başladı. Etkinliklerin ilk gününde dün bisiklet turu düzenlendi. İlçe Spor Salonu'ndan başlayan bisiklet turu Yolören Köyü'nde sona erdi.
 

BUGÜN BİLGİ YARIŞMASI VAR
Bugün ise Spor Bilgi Yarışması var. Yarışma Koç Ortaokulu'nda 14.00'da başlayacak. Ayrıca 18 Mayıs Çarşamba günü  doğa yürüyüşü gerçekleştirilecek. Saat 09.30'da Derviş Eroğlu Bulvarı'ndan başlayacak doğa ürüyüşü Kozdere Köyü Mesire Alanı'nda sona erecek.
 
PERŞEMBE KUTLAMA PROGRAMI
Perşembe günü ise 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı İlçe Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. Saat 09.00'da Atatürk Anıtı'na çelenk sunulacak ve saat 10.00'da 19 Mayıs tören kutlamaları ve spor şenliği için Spor Salonu'na geçilecek.
 

 
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için Yenişehir'de dolu dolu bir program hazırlandı. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde gerçekleştirilecek etkinlikler dün başladı.
15 Mayıs-21 Mayıs Gençlik Haftası Etkinlikleri başladı. Etkinliklerin ilk gününde dün bisiklet turu düzenlendi.
Koç İlköğretim Okulu'nda bugün Spor Bilgi Yarışması düzenlendi. Yarışma saat 14.00'da başlayacak.
18 Mayıs Çarşamba günü de doğa yürüyüşü gerçekleştirilecek. Saat 09.30'da Derviş Eroğlu Bulvarı'ndan başlayacak doğa ürüyüşü Kozdere Köyü Mesire Alanı'nda sona erecek.SPOR SALONUNDAKİ PROGRAM
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı saat 10.00'da başlayacak. Konuşmaların ardından karate sporcuları, mehter takımı ve halk oyunları ekibinin gösterileri izlenecek. Spor Salonu'ndaki kutlama programı ilçe şampiyonalarında dereceye giren okullar için ödül töreniyle sona erecek.
 

 
Kaynak : ÖZEL HABER / EBRU ERGÜL
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat