Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

'YENİŞEHİR'DE GÜZEL İŞLER YAPTIK'

Yenişehir 1 Ocak 2021 12:00
Videoyu Aç 'YENİŞEHİR'DE GÜZEL İŞLER YAPTIK'
A
a

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, 2020 yılının epey zorlu olmasına rağmen Yenişehir'de güzel işlere imza atıldığını söyleyerek; "2021 Yenişehir'i daha da ileri götürecek projelerimizin olduğu bir yıl olacak" dedi.

ÖZEL HABER:EBRU ERGÜL


"HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK"

 
Başkan Aydın; " 2021 yılında İlçemizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. Ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, bereket ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Hizmetlerimiz vatandaş odaklı, temel hedeflerimiz açıklık, şeffaflık ve üretken belediyeciliktir. İlçemiz açısından önümüzdeki yılda hizmetlerimiz sizlerin desteği ile artarak devam edecektir. 2020 zor bir yıl olmasına rağmen çok üzel projelere imza attık. İnşallah 2021 yılında da vatandaşlarımızın yararına çok güzel işler yapacağız." dedi. 
 
"YENİŞEHİR 2021'E HAZIR DURUMDA"
 
2020 yılının hayatımızdan götürdüklerine de değinen Aydın;"2020'de birçok acı olay yaşadık. En çokta Covid-19 sebebiyle sevdiklerimizden uzak kalmakta zorlandık. Covid-19 sebebiyle yaşamını yitiren vatandaşlarımıza da yeniden Allahtan rahmet diliyorum. Geçmişi bir an önce arkamıza atarak 2021 yılına odaklanıp hayırlı işler yapma hedefindeyiz. İlçemizin vizyonunun gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir. Yenişehir 2021'e hazır. Allah utandırmasın." şeklinde konuştu. 
 
Kaynak : ÖZEL HABER:EBRU ERGÜL
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı