Bursa Büyükşehir Belediyesi Site Üstü

'ÖDEME SÜRESİ UZATILDI'

Yenişehir 28 Aralık 2020 12:00
Videoyu Aç 'ÖDEME SÜRESİ UZATILDI'
A
a

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Köy Kanunu ile satışı yapılan parseller ile ilgili bina yapımı ve ödeme süresinin 31.12.2024 tarihine kadar uzatıldığını açıkladı.

ÖZEL HABER:KAAN KOÇAK

“ÖDEME SÜRESİ UZATILDI”

 
Öte yandan Başkan Davut Aydın, köy kanunu yasası ile ilgili şu açıklamaları yaptı. Başkan Aydın, “Yenişehir sınırları içerisinde bulunan kırsal mahallelerimizden Demirboğa, Karaköy, Koyunhisar, Yolören, Karasıl, ve Çiçeközü’nü kapsayan 442 Sayılı Köy Kanunu ile satışı yapılan parseller ile ilgili bina yapımı ve ödeme süresi 31.12.2024 tarihine kadar uzatılmıştır. 2024 yılının sonuna kadar uzatılan süre, tüm halkımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
 
“ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ”
 
Başkan Aydın, 'Sevdamız Yenişehir’e hoşgeldin bebek' projesini de hayata geçirdiklerini söyleyerek; " Belediye Başkanı Davut Aydın, proje ile ilgili yaptığı açıklamada “Hayata geçirdiğimiz Sevdamız Yenişehir’e Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında merkez ve kırsal mahallelerimizde yeni doğan bebekleri ve aileleri ziyaret ederek hediyelerimizi takdim ediyoruz. Çocuklarımız bizlerin ve bu güzel vatanımızın geleceği” ifadelerini kullandı
Kaynak : ÖZEL HABER: KAAN KOÇAK
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı