'Herkesin fikrini önemsiyoruz'

Yenişehir 12 Ocak 2022 12:13
Videoyu Aç 'Herkesin fikrini önemsiyoruz'
A
a

10 Ocak Gazeteciler Günü'nde basın mensuplarıyla bir araya gelen Kaymakam Rahmi Köse, ilçenin gelişimine katkı koyacak her fikre açık olduklarını belirtti.

"HER GÖRÜŞÜ ÖNEMSİYORUZ"
10 Ocak Gazeteciler Günü'nde Kaymakam Rahmi Köse, Belediye Başkanı Davut Aydın, Emniyet Müdürü İbrahim Özdemir ilçede görev yapan gazetecilerle yemekte bir araya geldi. Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan ilçeli yöneticiler, gazetecilere başarılı çalışma dileklerini ilettiler. Kaymakam Rahmi Köse, bir yerleşim birimindeki eksiklerin görülüp giderilmesi için her kesimin fikrini almayı hedeflediklerini belirterek, "Bize ulaştırılan fikirleri önemsiyor ve takip ediyoruz" diye konuştu.
 
"HASSASİYETİMİZİ KORUYORUZ"
Belediye Başkanı Davut Aydın da vatandaşların taleplerini dinlediklerini ve kendilerine ulaştırılan her soruna ivedilikle çözüm aradıklarını ifade etti. Sorunların tespiti ve çözümü aşamasında gerekli titizliği ekibiyle birlikte gösterdiklerini vurgulayan Başkan Aydın, "İlçemizde görev yapan gazetecilerimizin görüşleri de bizlere yön gösteriyor. Vatandaşımızın, ilçemizin faydasına olacak girişim, öneri ve uyarıları dikkate alırız. Bu konuda her zamanki hassasiyetimizi göstermeyi sürdüreceğiz" dedi.

 
Kaynak : ÖZEL HABER/ERHAN KOÇAK
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Belediye Covid İlanı