'EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNEDİR'

Yenişehir 2 Kasım 2022 13:12
Videoyu Aç 'EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNEDİR'
A
a

Yenişehir'de düzenlenen toplantılarda madde bağımlılığı ile ilgili mücadelede özellikle ailelere düşen görev sorumluluklarının önemini vurgulandı.

 MADDE BAĞIMLILIĞI KONUSUNDA EĞİTİM VERİLDİ
İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında Yenişehir Aydoğdubey İlkokulu ile Yusuf Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğretmenler, anne ve anne adaylarına madde bağımlılığı hakkında eğitim verildi.
 
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ SUNUM GERÇEKLEŞTİRDİ
Yenişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Grup Amirliği görevlileri tarafından gerçekleştirilen sunumda, proje hakkında bilgilendirmelerde bulunularak, madde bağımlılığı ile ilgili mücadelede özellikle ailelere düşen görev sorumluluklarının önemini vurgulandı.
 
FARKINDALIĞIN ARTIRILMASI AMAÇLANIYOR
Hayata geçirilen bu projeyle uyuşturucu kullanımı ve bağımlılığı, aile içi iletişim, çocuk/ergen iletişimi konularında anne ve anne adaylarının bilinçlendirilmesi ve farkındalığın arttırılması; anneler aracılığıyla, uyuşturucu kullanımının erken tespiti ve çocuklara erken müdahale edilmesi amaçlanıyor.
 
Yenişehir Emniyet Müdürlüğü Narkotik Grup Amirliği görevlileri tarafından gerçekleştirilen sunumda, proje hakkında bilgilendirmelerde bulunularak, madde bağımlılığı ile ilgili mücadelede özellikle ailelere düşen görev sorumluluklarının önemi vurgulandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sizce, Yenişehir'in en büyük sorunu nedir?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat